Narva Keskraamatukogu kaugtöökoht  

Narva Keskraamatukogu pakub kaugtöökoha ruumi, mis on sisustatud vastavalt kaasaja nõutele.

Lisainfo ja ruumi broneerimine: tel. 3592415 või tehnika@narvalib.ee

IMG b7fd86a638f4b21898025ac141531804 V

   

Kõndimise trenažööri kasutamine  

Narva Keskraamatukogus 3. korrusel 
saab kasutada trenažööri.
Trenazööri võib kasutada alates 12+

20230307 133053

   

Uus mängutuba  

Narva Keskraamatukogu lasteosakonnas on avatud uus mängutuba, kus saab mõnusalt aega veeta.

2024 07 17 11 37 43 431

   

Uudised

   

23.03.2022 I NARVA KESKRAAMATUKOGU

Narvas toimuva Põhjala päeva keskpunktis on vaimse heaolu ja õnne teemad.

Laupäeval, 23. märtsil kell 12-15 tähistatakse Narvas taas Põhjala päeva. Narva Keskraamatukogus toimuv sündmus toob esile Põhjala kultuuri, vaimse tervise ja õnne teemad. Päev pakub Narva elanikele mitmeid põnevaid ettevõtmisi – alates mängudest ja näitustest kogemusliku kunstiinstallatsiooni loomiseni.Tänavune Põhjala päev Narvas toimub Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse ja Narva Keskraamatukogu koostöös. „Põhjala päeva tähistamine on meie jaoks kujunenud kauniks traditsiooniks, mis loob ja süvendab sõbralikke sidemeid erinevate rahvaste vahel. Me usume kindlalt, et kultuurivahetus ja ühised kogemused on tee sügavama mõistmise ja harmoonilise tuleviku poole,“ sõnas üks ürituse korraldajatest ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse Narva projektide koordinaator Jevgeni Timoštšuk.

Aastast aastasse saavutavad Põhjamaad esikohti maailma õnnelikemate riikide edetabelis, seetõttu alustame sündmust aruteluringiga “Põhjala õnne saladused ehk miks põhjamaalased nii õnnelikud on?”, kus räägime lähemalt inimeste vaimsest tervisest ja heaolust ning uurime, mis on see, mis Põhjala inimesi õnnelikuks teeb. Jätkuks vaimse tervise teemadele korraldab meie hea partner, MTÜ Lasnaidee, kunstiinstallatsiooni loomise töötoa, mis võimaldab osalejatel oma tundeid väljendada ja teistega inspiratsiooni jagada.

Kõik külastajad saavad osaleda interaktiivses mängus “Põhjala õnne teekond”, mis viib rännakule Põhjamaade traditsioonide, looduse ja kultuuri radadel. Lapsed ja nende vanemad saavad üheskoos meisterdada loodusteemalisi postkaarte ning jagada oma tundeid looduse vastu loomingulisel viisil.

Lisaks avab uus raamatute näitus ukse Põhjala puhkuse, looduse, vaimse tervise ja traditsioonide värvikasse maailma, pakkudes põnevat lugemist nii väikestele kui ka suurtele raamatusõpradele. Lisaväärtust annavad päevale auhindade loosimine ja Põhjala köögi maitseelamused.

Üritus on kõigile tasuta. Lisainfo sündmuse kohta leiab Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse ja Narva Keskraamatukogu veebilehtedelt, www.norden.ee ja www.narvalib.ee, ning sündmuse lehelt Facebookis.

Lisainfo:


Jevgeni Timoštšuk
Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis
Narva filiaali programmi koordinaator
515 8904
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.norden.ee

   

Äripäeva teabevara  

bubbleset
   
Narva linna andmekaitsetingimused
   
EPR logo final
   

Head lugejad!  

logoViivisvabalt saab raamatuid tagastada raamatukokku iga kuu esimesel esmaspäeval!
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 56 311 410
.
   

3-D printimise töötuba  

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 55 35 377

   

Laserlõikuri töötuba  

llKui sa tahad teada, kuidas töötab laserlõikur, siis tule Narva Keskraamatukogu innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56 311 410
   
© Narva Keskraamatukogu 2022